FESTIWAL

 

Szanowni Państwo,

Z przykrością musimy poinformować, że tegoroczna edycja Halfway Festival nie odbędzie się. Na decyzję o rezygnacji z organizacji tego wydarzenia główny wpływ miały względy epidemiczne. Niestety niepewność związana z możliwością organizacji wydarzeń z udziałem publiczności oraz ze swobodnym przekraczaniem granic, uniemożliwiły nam podjęcie działań związanych z przygotowaniem festiwalu.

Bilety na odwołane wydarzenie, które zostały kupione w serwisie BILETY24, zostaną zwrócone automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu wskazanego w ustawie – bez konieczności kontaktu z Organizatorem i Serwisem Bilety24.

Bilety na odwołane wydarzenie, które zostały kupione w kasach OiFP, można zwrócić w kasie biletowej przy ul. Odeskiej 1, tel. (85) 306 75 04 do 30 czerwca 2021. W razie zagubienia dowodu zakupu biletu na odwołane wydarzenie, środki są zwracane na podstawie biletu i oświadczenia o zagubieniu dowodu zakupu. Zwrot należności za zwracany bilet następuje w tej samej formie płatności, w której dokonano zapłaty za bilet (gotówka, przelew, karta płatnicza, voucher) i wyłącznie na te karty i rachunki bankowe, z których dokonano płatności za nabywane bilety. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Działem Marketingu w dni powszednie w godz. 8.00–16.00 pod nr tel. (85) 306 75 06/04.

 
 

AFTERMOVIES

kup-karnet

© 2018 Halfway Festival | All Rights Reserved. Made with love by DO IT crew