FOXING

 


Foxing to czwórka chłopaków o nieco szalonej, by nie powiedzieć pokręconej, wyobraźni (o czym świadczą ich teledyski) i sporym muzycznym talencie (o czym świadczą ich koncerty).

Grupa powstała w 2011 roku na gruzach innego muzycznego projektu o post-rockowym charakterze. Ale w nowej odsłonie panowie postanowili grać inną muzykę. Zadebiutowali na początku 2012 roku epką przewrotnie zatytułowaną „Old Songs”. A rok później wydali swoją pierwszą płytę „The Albatross” i się zaczęło...

W kolejnych latach stopniowo budowali swoją pozycję na scenie indie i emo rocka i to pomimo różnych zmian w składzie. W 2018 roku ukazał się ich trzeci i chyba zdecydowanie najlepszy krążek „Nearer to God”, który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem krytyki i fanów. Grupa słynie z żywiołowych koncertów, świetnego kontaktu z publicznością i emocji, które rozsadzają nawet najbardziej stateczne sceny. Liczymy więc, że podczas czerwcowego koncertu zespołu w ramach Halfway Festival dojdzie do wielu muzycznych interakcji pomiędzy naszą publicznością a zespołem.

 
kup-karnet

© 2018 Halfway Festival | All Rights Reserved. Made with love by DO IT crew