OXFORD DRAMA

 


Oxford Drama to wrocławski duet, który tworzą Gosia Dryjańska i Marcin Mrówka, ich debiutancki album In Awe został uznany jednym z najciekawszych debiutów 2015 roku na polskiej scenie. Zespół powraca z nowym albumem Songs wydanym 21 września nakładem ART2 Music.

O ,,Songs” piszą między innymi:

Agnieszka Szydłowska, PR Trójka: ,,10 piosenek, 10 precyzyjnych konstrukcji, w których melancholia cudownie równoważy się energią młodości. Bezpretensjonalnie i bez komplikacji – brawo!„

Bartek Chaciński, Polifonia: ,,Ich długie, miękkie, śpiewne frazy wyraźnie odstają od konkurencji – w większości bardziej nerwowej i myślącej o melodiach w bardziej zrytmizowany sposób. Małgorzata Dryjańska rozwija się tu wokalnie, a nowa muzyka brzmi bardziej organicznie, przynosi więcej partii gitar […]”

Paweł Klimczak, Activist: ,,Na „Songs” duet rozwinął skrzydła, stając się pełnoprawnym indie zespołem. Aranżacje są dużo bogatsze i bardziej dynamiczne, a kompozycje i produkcja odsyłają do klasyków popu – zarówno tych starszych („Seasons” czy „Party Song”), jak i nowszych („110”, „Be Kind”).”

Na koncercie Oxford Drama wystąpi w składzie:

Małgorzata Dryjańska – śpiew, instrumenty klawiszowe, gitara

Marcin Mrówka – gitara, wokale, perkusja

Anna Pasic – wokale, instrumenty klawiszowe

Jarek Zagrodny – perkusja

Michał Szczepaniec – bas 
kup-karnet

© 2018 Halfway Festival | All Rights Reserved. Made with love by DO IT crew